Žmogiškieji ištekliai

Didžiausia bendrovės vertybė – darbuotojai

Daugiau nei 95 veiklos metus skaičiuojanti AB „Šiaulių energija“ – nuolat atsinaujinanti, tobulėjanti, nuo sparčiai besikeičiančio laikotarpio nė žingsniu neatsiliekanti įmonė. Darni bendrovės veikla – šilumos energijos gamyba, centralizuotai ją tiekiant šildymui ir karšto vandens ruošimui, bei elektros energijos gamyba – nebūtų įmanoma be patyrusių, kompetentingų, aukštos kvalifikacijos, puikiai savo darbo išmanančių ir aktyviai naujovėmis besidominčių specialistų.

Būtent darbuotojai savo žiniomis bei gebėjimais padeda bendrovei siekti užsibrėžtų tikslų, veikti efektyviai, našiai ir užimti aukštas pozicijas rinkoje. AB „Šiaulių energija“ jau šiandien savo vartotojams  siūlo patrauklias paslaugų kainas ir nuolat investuoja į patikimumą. Bendrovės personalo pastangomis patenkinamas Šiaulių miesto ir rajono vartotojų šilumos poreikis, šilumos energiją tiekiant patikimai bei kokybiškai, užtikrinant ekonomiškai pagrįstą jos kainą.

Bendrovės administracija, kaip ir kiekvienos šiuolaikiškos organizacijos vadovybė,  puikiai supranta  poreikį investuoti į žmogiškuosius išteklius, juk nė viena organizacija nepasieks savo veiklos aukštumų, neturėdama kompetentingo personalo. Galima turėti puikias inovatyvias technologijas, pažangius gamybos sprendimus, aukščiausios kokybės žaliavas, tačiau be žmogiškojo potencialo visa tai nebus vertinga.

AB „Šiaulių energija“ gretose gausu savo darbą puikiai išmanančių specialistų, ypač turinčių ne vieną dešimtmetį darbo patirties energetikos srityje. 2019 m. gegužę iš 253 darbuotojų 160 darbui bendrovėje atidavė daugiau nei 10 metų, 136 – daugiau nei 20 metų, 31 – daugiau nei 30 metų, o 5 – daugiau nei 40 metų.

Tačiau įgyta patirtis ir žinios skatina nesustoti vietoje, dirbant atsakingai, domėtis naujovėmis, ieškoti šiuolaikiškų iškylančių problemų sprendimų. Bendrovės darbuotojai nuolat tobulėja, sekdami savo srities naujienas ir lankydamiesi aktualiuose seminaruose, dalyvaudami mokymuose bei kitais prieinamais būdais keldami savo kvalifikaciją. Personalui sudarytos geros darbo sąlygos tobulėti, siekiant, kad darbo rezultatais būtų patenkinti klientai.

2018 m. bendrovės darbuotojų gretas papildė du jauni specialistai, baigę šilumos energetikos ir technologijos bakalauro studijas KTU, dalį studijų finansavo AB „Šiaulių energija“. Šiuo metu dirbdami bendrovėje jauni darbuotojai tęsia energetikos technologijos ir ekonomikos bei termoinžinerijos magistro studijas KTU.

 Aukšti darbo standartai, siekiant aukštų efektyvumo rodiklių, prioritetų skirstymas tokiu būdu, kad darbai būtų atliekami laiku ir kokybiškai – tokia AB „Šiaulių energija“ personalo kasdienybė.

Paskutinį kartą redaguota: 2020-01-24