Atsiskaitymas

Vartotojų patogumui  AB „Šiaulių energija“ sukūrė ir įdiegė internetinę elektroninių paslaugų svetainę https://mano.senergija.lt. Joje registruoti vartotojai gali anksčiau nei randa sąskaitą pašto dėžutėje, pažiūrėti priskaičiuotas sumas už suvartotą šilumos energiją, karštą vandenį bei suteiktas skaitiklio aptarnavimo ir (ar) techninio aptarnavimo paslaugas, peržiūrėti per tris metus gautų mokėjimo pranešimų (sąskaitų) archyvą, deklaruoti karšto vandens skaitiklio (-ių) rodmenis.

Vartotojai  prisijungimo vardą bei laikiną slaptažodį gali gauti:

1. Kreipiantis į AB „Šiaulių energija“ Mokėjimų valdymo skyrių Vartotojų priimamajame, I aukšte adresu Pramonės g. 10, Šiauliuose.

2. Elektroninių paslaugų svetainėje neregistruotiems vartotojams šie duomenys teikiami mokėjimo sąskaitose. 

Daugiau informacijos galima gauti telefonais: +370 41 591 262, +370 41 591 221, +370 41 591 261.

Elektroninės sąskaitų sistemos privalumai:

1. Sąskaitą gausite greičiau, negu ją siunčiant į pašto dėžutę (iki kiekvieno mėnesio 10 d.).

2. Siunčiant paštu, sąskaitos kartais nukeliauja kitu adresu arba pasimeta. Pasirinkę elektroninę sąskaitų sistemą to išvengsite.

3. Naudodamiesi elektroninėmis sąskaitomis, prisidėsite prie popierinėms sąskaitoms ir vokams gaminti bei siųsti sunaudojamo popieriaus ir energijos išteklių taupymo tuo pačiu tausodami ir saugodami gamtą.

4. Jūsų namuose nesikaups popierinės sąskaitos - pasirinkus elektronines sąskaitas, popierinių galite atsisakyti, o Jums siųstas elektronines sąskaitas galėsite peržiūrėti elektroninių sąskaitų archyve.

5. Su Jums siųstomis sąskaitomis galėsite susipažinti bet kur ir bet kada, kur tik yra galimybė prisijungti prie interneto.

6. Jei naudojatės internetinės bankininkystės paslaugomis, peržiūrėję sąskaitą galėsite apmokėti ją prisijungdami prie savo banko internetinės sistemos.

Paskutinį kartą redaguota: 2024-02-28