Kaip tapti bendrovės el. paslaugų portalo mano.senergija.lt vartotoju ir gauti sąskaitas elektroniniu paštu?

  • Titulinis
  • Gyventojams
  • Kaip tapti bendrovės el. paslaugų portalo mano.senergija.lt vartotoju ir gauti sąskaitas elektroniniu paštu?

Siūlome Jums pasirinkti bendrovės sąskaitos gavimo būdą elektroniniu paštu. Tai – patogi alternatyva siunčiamai popierinei sąskaitai: mokėjimo sąskaita bus pateikta nedelsiant, kai tik bus suskaičiuoti mokėjimai už praėjusį atsiskaitymo laikotarpį, ne vėliau kaip kiekvieno mėnesio 10 dieną. 

Sąskaitą elektroniniu paštu gauti galite prisijungę prie bendrovės internetinės elektroninių paslaugų – savitarnos svetainės mano.senergija.lt.  Šioje svetainėje galite:

•              pamatyti savo sąskaitą už praėjusį mėnesį suteiktas paslaugas;

•              peržiūrėti per tris metus gautų sąskaitų archyvą;

•           pasirinkti Jums patogiausią sąskaitų pristatymo būdą (pavyzdžiui,  gauti sąskaitą tik elektroniniu paštu, atsisakant popierinių sąskaitų, ir taip prisidėti prie energijos taupymo bei aplinkos tausojimo);

•              deklaruoti karšto vandens skaitiklio (-ių) rodmenis.

Jei dar nesate savitarnos svetainės mano.senergija.lt elektroninių paslaugų vartotojas, laikinus prisijungimo duomenis galite rasti Jums siunčiamoje mokėjimo sąskaitoje (virš karšto vandens skaitiklių rodmenų deklaravimo lentelės). Jei buvote tapęs internetinės savitarnos svetainės vartotoju, tačiau nebepamenate prisijungimo duomenų, ar turite kitų klausimų, susijusių su atsiskaitymu už bendrovės tiekiamas paslaugas, maloniai prašome kreiptis mokėjimo sąskaitoje nurodytu AB „Šiaulių energija“ informacijos telefonu arba el. pašto adresu.

Naudotis savitarna paprasta ir patogu

1 žingsnis. Spausti savitarnos mygtuką bendrovės internetiniame puslapyje www.senergija.lt

2 žingsnis. Pirmą kartą jungdamiesi prie savitarnos, pasirinkite – „Jei norite aktyvuoti naują vartotoją“

3 žingsnis. Toliau pildykite reikiamą informaciją. Susipažinkite su bendrovės privatumo politika. Tik sutikus su jos sąlygomis galėsite aktyvuoti paskyrą

4 žingsnis. Aktyvacija bus baigta, kai savo nurodytu elektroniniu paštu gautame laiške spustelsite pateiktą nuorodą.

5 žingsnis. Įvykus Jūsų paskyros aktyvacijai, savo nurodytu elektroninio pašto adresu gausite nuolatinius prisijungimo duomenis, kuriuos suvedus į savitarnos svetainę, galėsite naudotis visomis jos paslaugomis.

 

6 žingsnis. Bendrovė maloniai kviečia gauti sąskaitas už paslaugas elektroniniu paštu ir atsisakyti popierinių  sąskaitų, gaunamų įprastu paštu. Tai galėsite padaryti prisijungę prie savitarnos svetainės, pasirinkę „Sąskaitos valdymas“, toliau  pasirinkę, kad sąskaitas pageidaujate gauti elektroniniu paštu (pažymėti langelį „Elektroniniu paštu“ ir nuimti žymėjimą nuo „Paštu“, kaip nurodyta žemiau pateiktame paveikslėlyje). Nepamirškite išsaugoti savo pasirinkimo, paspausdami mygtuką „Išsaugoti“. Pasirinkus sąskaitą gauti elektroniniu paštu, jūs kiekvieną mėnesį gausite sąskaitą į savo nurodytą elektroninio pašto dėžutę, neprisijungiant prie savitarnos svetainės. Norint sąskaitą gauti elektroniniu paštu, savitarnos svetainėje pakanka užsiregistruoti vieną kartą tam, kad būtų autentifikuotas Jūsų elektroninio pašto adresas. Vėliau prie savitarnos svetainės pravartu jungtis, jei norite peržiūrėti savo ankstesnes sąskaitas, keisti sąskaitos pristatymo būdą, deklaruoti karšto vandens skaitiklio rodmenis. 

Paskutinį kartą redaguota: 2020-05-25

Turite klausimų? Neradote ieškomos informacijos? Rašykite mums. Norėdami gauti tikslų ir išsamų atsakymą į savo klausimą, BŪTINAI žinutėje nuodykite SAVO PAVARDĘ ir TIKSLŲ ADRESĄ.