Kaip tapti bendrovės el. paslaugų portalo mano.senergija.lt vartotoju ir gauti sąskaitas elektroniniu paštu?

  • Titulinis
  • Gyventojams
  • Kaip tapti bendrovės el. paslaugų portalo mano.senergija.lt vartotoju ir gauti sąskaitas elektroniniu paštu?

Siūlome Jums pasirinkti bendrovės sąskaitos gavimo būdą elektroniniu paštu. Tai – patogi alternatyva siunčiamai popierinei sąskaitai: mokėjimo sąskaita bus pateikta nedelsiant, kai tik bus suskaičiuoti mokėjimai už praėjusį atsiskaitymo laikotarpį, ne vėliau kaip kiekvieno mėnesio 10 dieną. 

Sąskaitą elektroniniu paštu gauti galite prisijungę prie bendrovės internetinės elektroninių paslaugų – savitarnos svetainės mano.senergija.lt.  Šioje svetainėje galite:

•              pamatyti savo sąskaitą už praėjusį mėnesį suteiktas paslaugas;

•              peržiūrėti per tris metus gautų sąskaitų archyvą;

•           pasirinkti Jums patogiausią sąskaitų pristatymo būdą (pavyzdžiui,  gauti sąskaitą tik elektroniniu paštu, atsisakant popierinių sąskaitų, ir taip prisidėti prie energijos taupymo bei aplinkos tausojimo);

•              deklaruoti karšto vandens skaitiklio (-ių) rodmenis.

Jei dar nesate savitarnos svetainės mano.senergija.lt elektroninių paslaugų vartotojas, laikinus prisijungimo duomenis galite rasti Jums siunčiamoje mokėjimo sąskaitoje (virš karšto vandens skaitiklių rodmenų deklaravimo lentelės). Jei buvote tapęs internetinės savitarnos svetainės vartotoju, tačiau nebepamenate prisijungimo duomenų, ar turite kitų klausimų, susijusių su atsiskaitymu už bendrovės tiekiamas paslaugas, maloniai prašome kreiptis mokėjimo sąskaitoje nurodytu AB „Šiaulių energija“ informacijos telefonu arba el. pašto adresu.

Naudotis savitarna paprasta ir patogu

1 žingsnis. Spausti savitarnos mygtuką bendrovės internetiniame puslapyje www.senergija.lt

2 žingsnis. Pirmą kartą jungdamiesi prie savitarnos, į prisijungimo vardo langelį įveskite PRISIJUNGIMO VARDĄ, o į slaptažodžio langelį – LAIKINĄ SLAPTAŽODĮ. Abu šie duomenys nurodyti atsiųstoje Bendrovės popierinėje sąskaitoje.

3 žingsnis. Toliau pildykite reikiamą informaciją. Pateikdami duomenis, prašome vadovautis  mėlyname lauke pateikta informacija. Susipažinkite su bendrovės privatumo politika. Tik sutikus su jos sąlygomis galėsite aktyvuoti paskyrą.

4 žingsnis. Įvykdykite mėlyname lauke pateiktus nurodymus. Aktyvacija bus baigta, kai savo nurodytu elektroniniu paštu gautame laiške spustelsite pateiktą nuorodą.

5 žingsnis. Įvykus Jūsų paskyros aktyvacijai, savo nurodytu elektroninio pašto adresu gausite nuolatinius prisijungimo duomenis, kuriuos suvedus į savitarnos svetainę, galėsite naudotis visomis jos paslaugomis.

 

6 žingsnis. Bendrovė maloniai kviečia pasirinkti sąskaitos gavimo būdą elektroniniu paštu ir atsisakyti popierinės sąskaitos gaunamos įprastu paštu. Instrukciją kaip tai padaryti rasite prisijungę į savitarnos svetainę.

Paskutinį kartą redaguota: 2020-03-04

Turite klausimų? Neradote ieškomos informacijos? Rašykite mums.