Naujienos

Vartotojų patogumui atnaujintas tinklalapis www.senergija.lt

2020 03 02

AB „Šiaulių energija“ tinklalapis www.senergija.lt atsinaujino. Tikimės, kad nuo šiol informaciją jame rasite greičiau ir lengviau, o akiai patrauklus jos pateikimas ir išsamus dėstymas atitiks Jūsų lūkesčius ir poreikius.

Prieš bendrovės internetinės svetainės atnaujinimą atlikta jos išsami analizė atskleidė, kad dažniausiai svetainės lankytojai joje ieško kontaktinės informacijos ir atsakymų į aktualius klausimus. Tik atvertę atnaujintą tinklalapį išvysite AB „Šiaulių energija“ avarinės tarnybos ir pagrindinius kontaktus (adresą, telefoną ir el. paštą). Kitus nesunkiai rasite viršutinėje įrankių juostoje skyrelyje „ Kontaktai“. Čia jie suskirstyti pagal bendrovės tarnybų/ skyrių pavadinimus, įėjus į kiekvieną matysite, kokiais klausimais kur Jums būtų tikslingiausia kreiptis.

Atsakymų į aktualius klausimus taip pat galite iš karto ieškoti pagrindiniame svetainės puslapyje rubrikoje „D.U.K“. Jei jų nerasite ir paspaudę nuorodą „Daugiau klausimų“, užpildykite šio puslapio apačioje esančią  klausimo formą, nurodydami savo telefoną ir el. paštą ir bendrovės specialistai su Jums susisieks ir suteiks trūkstamų žinių.

Viršutinėje tinklalapio įrankių juostoje, greta kontaktų rasite daugiau informacijos apie bendrovę ir pagrindines jos veiklos sritis. Kitoje informacinėje juostoje greta aktualijų „Gyventojams“ ir „Verslui“ įvedėme skyrelį „Pastatų valdytojams“, kuris laikui bėgant bus pildomas jiems aktualia informacija.

Pagrindinis tinklalapio puslapis suskirstytas į tris dalis. Vidurinėje jo dalyje greta minėtų „D.U.K.“ atskiruose blokeliuose rasite kitą svarbią vartotojams informaciją: kainas, daugiabučių namų renovacijos aktualijas, patarimus, kaip taupyti šilumą, pranešimus apie paslaugų teikimo sutrikimus ir kita. Skyrelyje „Šilumos suvartojimas mano name“ tereikės pasirinkti atsiskaitymo laikotarpį ir Jus dominančio namo adresą, kad sužinotumėte vidutinį suvartojamos šilumos kiekį šildymui ir vidutinę šildymo kainą.

Žemiau esančioje naujienų juostoje rasite tekstų apie šių dienų bendrovės kasdienybę: vykdomus darbus, organizuojamas akcijas, viso miesto ir vartotojų labui įgyvendinamas iniciatyvas.

Pačioje puslapio apačioje pateikiama teisinė ir administracinė bendrovės informacija, taip pat nurodoma, kaip joje vykdoma korupcijos prevencija bei asmens duomenų apsauga.

Jei kažko svetainėje nepavyksta rasti, visuomet galima pasinaudoti viršutiniame dešiniajame jos pagrindinio puslapio kampe esančiu paieškos laukelius. Svetainė yra pritaikyta neįgaliųjų poreikiams, o jos versijoje anglų kalba rasite trumpus kontaktinius duomenis ir glaustą bendrovės pristatymą anglų kalba.

Maloniai kviečiame apsilankyti www.senergija.lt!Paskutinį kartą redaguota: 2020-03-02