Naujienos

Vartotojams skirtas jau šeštasis AB „Šiaulių energija“ informacinis leidinys

2020 04 14

Kartu su AB „Šiaulių energija“ sąskaitomis už kovo mėnesio paslaugas dalį vartotojų paštu ir elektroniniu paštu jau pasiekė šeštasis bendrovės informacinio leidinio „Mūsų šiluma“ numeris.

Jame rasite patarimų, kaip nesuklysti renovuojant daugiabutį. Straipsnyje šia tema bendrovės daugiabučių namų renovacijos administravimo skyriaus atstovė ir daugiabučių gyvenamųjų namų atnaujinimo projektus rengiantis specialistas primins, kada verta susimąstyti apie daugiabučio modernizavimą, plačiau apžvelgs šildymo sistemos atnaujinimą, įvardins esmines renovacijos klaidas, kurių galima išvengti.

Vienas iš Šiaulių mieste jau renovuotų daugiabučių gyvenamųjų namų išanalizuotas pavyzdys leis leidinio skaitytojams palyginti gyvenimo kokybę daugiabutyje prieš ir po jo renovacijos.

Leidinyje taip pat rasite informacijos apie artėjančių hidraulinių bandymų svarbą. Atkreipiame dėmesį, kad kaip ir buvo užsiminta straipsnyje, atsižvelgiant į situaciją šalyje, hidraulinių bandymų grafikas gali keistis. Naujausią informaciją apie hidraulinius bandymus rasite bendrovės tinklalapyje www.senergija.lt, tiesioginė nuoroda – čia

Visą, jau šeštą bendrovės informacinio leidinio numerį skaitykite tinklalapyje www.senergija.lt rubrikoje „Kaip taupyti šilumą“ (čia), skyrelyje „AB „Šiaulių energija“ informaciniai leidiniai „Mūsų šiluma“.

Primename, kad AB „Šiaulių energija“ su Lietuvos Respublikos Energetikos ministerija 2017 m. lapkričio 8 d. pasirašė Energijos vartotojų švietimo ir konsultavimo susitarimą, kuriuo įsipareigojo šviesti ir konsultuoti energijos vartotojus energijos vartojimo efektyvumo didinimo klausimais. Vykdydama šį susitarimą bendrovė savo internetinėje svetainėje sukūrė minėtą rubriką „Kaip taupyti šilumą“, kurioje informuoja savo klientus apie galimybes mažinti šilumos energijos vartojimą. Ši informacija viešinama ir informaciniuose bendrovės leidiniuose bei kitomis priemonėmis.Paskutinį kartą redaguota: 2020-04-14