Naujienos

Vartotojams – apie galimybes atsiskaityti už AB „Šiaulių energija“ paslaugas

2020 03 26

Atsakydami  į paklausimą dėl galimybių susimokėti už atliktas paslaugas įmokų surinkimo vietose, informuojame, kad AB „Šiaulių energija“ nuolat skelbdama savo tinklalapyje, pateikdama informaciją kitoje sąskaitų pusėje, klientus informuoja ir skatina pasirinkti apmokėti sąskaitas elektroninėmis priemonėmis.

Ekstremalios situacijos ir karantino metu, siekdama apsaugoti klientus ir darbuotojus nuo plintančio viruso COVID-19,  bendrovė klientus aptarnauja tik nuotoliniu būdu. Vartotojams, kurie neturi galimybių nuotoliniu būdu apmokėti sąskaitas, AB „Šiaulių energija“ sudaro galimybę apmokėti sąskaitas įmokos priėmimo vietoje, pavyzdžiui, derinant su lankymusi maisto prekių parduotuvėse. Bendrovės sąskaitas galima apmokėti MAXIMA kasose, Narvesen parduotuvėse ir kioskuose, kai kuriuose Perlo terminaluose.

Atsižvelgdama į Šiaulių miesto savivaldybės administracijos rekomendaciją, siekiant padėti įveikti kylančius iššūkius karantino laikotarpiu su finansiniais sunkumais susiduriantiems šilumos ir karšto vandens vartotojams, kurie finansiškai buvo paveikti koronaviruso (COVID-19) karantino ar iškilo laikinų finansinių sunkumų dėl pandemijos poveikio, pavyzdžiui, prarasta darbo vieta, prastova ar laikinai sutrikęs pajamų srautas ir pan., bendrovė netaikys delspinigių už pavėluotai apmokėtas paslaugas ir nesiims veiksmų skolai išieškoti nuo kovo mėn. iki karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo pabaigos.

AB „Šiaulių energija“, suprasdama sudėtingą situaciją ir norėdama palengvinti klientams finansinių sunkumų naštą, tikisi ir jų sąmoningumo bei supratimo. Bendrovės pajamos – tai vartotojų apmokėtos sąskaitos. Bendrovei būtinos pajamos vykdyti pagrindiniam uždaviniui – nepertraukiamai tiekti šilumą ir karštą vandenį. Šios paslaugos yra reikalingos žmonių gyvenimo kokybei užtikrinti, todėl tikimės, kad šilumos vartotojai bendrovės pateiktas sąskaitas ir toliau apmokės atsakingai ir laiku.

Lietuvos šilumos tiekėjų asociacija (LŠTA) atkreipia dėmesį, kad šilumos tiekėjai supranta gyventojų nerimą, tad neeiliniu laikotarpiu laikini mokėjimų išskaidymai yra įmanomi, tačiau tik individualiais atvejais ir dokumentais pagrindžiant reikšmingą pajamų sumažėjimą per karantino laikotarpį. Visą LŠTA pranešimą rasite čia.Paskutinį kartą redaguota: 2020-03-27