Naujienos

Tęsiama ąžuoliukų sodinimo tradicija

2021 09 22

Šį vėsų rudenį „Šiaulių energija“ kolektyvas pasitinka šiltomis nuotaikomis, tęsdamas devintus metus skaičiuojančią ąžuoliukų sodinimo tradiciją. Sumanymas šimtuosius bendrovės gyvavimo metus pasitikti šimto ąžuolų giraite sėkmingai artėja prie savo finalo, numatomo 2023 metais.

Bendrovės teritorijoje auga jau 80 ąžuoliukų. Kiekvieną rudenį medelius sodina vis kiti ilgamečiai, aktyvūs ir iniciatyvūs darbuotojai.

Pirmąjį medelį 2012-aisiais „Šiaulių energijai“ dovanojo Lietuvos verslo paramos agentūra kartu su padėka „Už idėjų pavertimą realybe“, statant Šiaulių termofikacinę elektrinę. Šį ąžuoliuką parvežęs generalinis direktorius Virgilijus Pavlavičius džiaugiasi bendrovės rasta dar viena galimybe prisidėti prie žalesnės aplinkos kūrimo. Aplinkosauga – vienas iš „Šiaulių energijos“ veiklos prioritetų: bendrovėje ne tik ženkliai sumažinti anglies dvideginio išmetimai, bet ir pernai įrengta saulės energijos elektrinė, įsigyti du pirmi, bet tikrai ne paskutiniai elektromobiliai. „Gamta ir švarus oras yra mūsų gyvenimo pagrindas, norėdami gyventi ilgai ir sveikai turime aplinka rūpintis patys, nelaukdami kol kažkas tai padarys už mus“, sako V. Pavlavičius.

Nuotraukoje: Greta vieno iš ką tik pasodintų ąžuoliukų šiemet juos sodinę darbuotojai ir jų gražia proga pasveikinti atėjęs bendrovės vadovas (iš kairės) – vairuotojas Algirdas Pikturna, inžinierė Judita Petrova, generalinis direktorius Virgilijus Pavlavičius, vyriausioji vadybininkė Valdonė Motiejūnienė ir meistras Artūras Grabinskis.Paskutinį kartą redaguota: 2021-10-07