Naujienos

Šildymo ir karšto vandens sistemų problemų sprendimui – gedimai@senergija.lt

2021 02 09

AB „Šiaulių energija“ rūpinasi savo vartotojais ir siekia kuo greičiau ir tiksliau reaguoti gedimų šildymo ir karšto vandens sistemose atvejais, ypač dabartiniu, itin šaltu metų laikotarpiu, kai šilumos ir karšto vandens nenutrūkstamas tiekimas yra toks svarbus. Bendrovėje visą parą budi dispečeriai, su kuriais, kaip ir anksčiau, įvykus avarijai šildymo ir karšto vandens sistemose, galima susisiekti telefonu, kaip ir su įmonės paslaugų užtikrinimo skyriaus darbuotojais jos darbo metu. Tačiau nuo šiol šių dviejų operatyvinių bendrovės tarnybų specialistai, spręsdami minėtas vartotojų problemas, suvienija jėgas: su jais tiesiogiai bus galima susisiekti ir naujuoju elektroniniu paštu gedimai@senergija.lt.
Nurodytu el. paštu gali kreiptis visi įmonės vartotojai, nepriklausomai nuo to, ar AB „Šiaulių energija“ yra jų namo šildymo ir karšto vandens sistemų prižiūrėtoja, ar ne. Rašyti galima įvairių problemų atveju: dėl šilumos ir karšto vandens tiekimo problemų, įvykus avarijai, blogai šylant šildymo prietaisams, nutrūkus ar pablogėjus karšto vandens tiekimui. Norint sulaukti kuo greitesnio problemos sprendimo, el. laiške reikia nurodyti tikslius savo  kontaktinius duomenis – vardą, pavardę, pilną adresą (namo ir būtinai buto, jei yra, numerius) ir telefoną, kad specialistai galėtų susisiekti, jei jiems kiltų papildų klausimų.
Jei Jums vis dėlto patogiau į bendrovės specialistus kreiptis telefonu, visą parą avarijos atveju galite skambinti dispečeriams tel. (8 41) 591 214, (8 41) 540 008 arba 8 686 72413, bendrovės darbo laiku dėl įvairių gedimų šildymo ir karšto vandens sistemose galima kreipties tiesiogiai į paslaugų užtikrinimo skyriaus specialistus (ne tik AB „Šiaulių energija“ prižiūrimų pastatų vartotojams) tel. (8 41) 591 243 arba), (8 41) 591 242. Primename, kad nuo šiol su operatyviniu bendrovės personalu bene patogiausiai ir greičiausiai susisieksite naujuoju el. paštu gedimai@senergija.lt.

Nuotraukoje - SPECIALISTAS: Gedimų šildymo ir karšto vandens sistemų atveju, Jums geriausiai pagelbės kompetentingi AB „Šiaulių energija“ specialistai, su kuriais nuo šiol galite susisiekti bendruoju šio operatyvinio personalo el. paštu gedimai@senergija.lt.Paskutinį kartą redaguota: 2021-02-09