Naujienos

„Šiaulių energija“ toliau ragina vartotojus taupiai ir efektyviai vartoti šilumą

2021 09 09

„Šiaulių energija“ skaičiavimais, renovuotuose namuose šildymui per mėnesį vidutiniškai suvartojama 45 proc. mažiau šilumos nei vidutiniškai Šiaulių mieste ir net 70 proc. mažiau nei prastos būklės namuose.  

Rugsėjo 7 d. bendrovės patalpose vykusiame susitikime su miesto daugiabučių gyvenamųjų namų bendrijų pirmininkais ir besidominčiais renovacija gyventojais ne kartą skambėjo raginimas „Pradėkime šilumą namuose taupyti jau šiandien!“. Susitikimą organizavę „Šiaulių energijos“  specialistai jame atsakė į opiausius gyventojų klausimus: kada tikrai verta renovuoti savo daugiabutį, kuo modernizuoti daugiabučiai namai yra patrauklesni, kokios šilumos reguliavimo ir taupymo butuose galimybės atsiveria renovavus namą ir kita geroji jau modernizuotų daugiabučių namų patirtis.

Bendrovės daugiabučių gyvenamųjų namų renovacijos administravimo skyriaus specialistės atkreipė susirinkusiųjų dėmesį į daugiabučiams, norintiems dalyvauti renovacijos programoje, keliamus reikalavimus, siūlomas atnaujinimo priemones ir solidų valstybės finansavimą. Realizavimo ir paslaugų užtikrinimo skyrių viršininkai pateikė konkrečių skaičiavimų ir vizualinių pavyzdžių, atspindinčių šilumos sąnaudų ir atitinkamai išlaidų joms pokyčius renovavus namus, o taip pat sėkmingus šilumos punktų sutvarkymo rezultatus ir nemalonias pasekmes to neatlikus laiku.  

Pardavimų koordinatorė susitikimo pabaigoje dalyvius žaismingai pakvietė pasitikrinti jo metu įgytas žinias, atsakant į testo apie renovacijos mitus ir tikrovę klausimus, o pardavimų direktorius išsamiai atsakė į kitus, renginio metu susirinkusiems kilusius klausimus.

Akcentuojame, kad komfortišką, sveikatai palankią patalpų oro temperatūrą palaikysite ir kuo mažesnį šilumos energijos suvartojimą užsitikrinsite tik kompleksiškai atnaujinę savo daugiabutį namą. Jei šį kartą neturėjote galimybės išgirsti naujausią, aktualiausią ir išsamiausią informaciją apie daugiabučių namų renovaciją jau įvykusiame renginyje, kviečiame į susitikimus su gyventojais, kuriuos bendrovės specialistai planuoja organizuoti ir ateityje.  

Jei Jums reikia konsultacijos dėl renovacijos, maloniai  prašome kreiptis į AB ,,Šiaulių energija“ daugiabučių namų renovacijos administravimo skyrių el. paštu renovacija@senergija.lt arba tel. (8 41) 591 238. Profesionali savo srities specialistų pagalba – garantuota!

 Paskutinį kartą redaguota: 2021-09-09