Naujienos

Sėkmingai įvyko pirmieji nuotoliniai pirmininkų mokymai

2021 11 24

Vakar AB „Šiaulių energija“ sukvietė Šiaulių miesto daugiabučių namų savininkų bendrijų pirmininkus į pirmus nuotolinius mokymus (ZOOM platformoje) „Šilumos energijos suvartojimą mažinantys sprendimai daugiabučių atnaujinimui“. Mokymai organizuoti „Šiaulių energijos“ ir Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos pasirašyto Energijos vartotojų švietimo ir konsultavimo susitarimo rėmuose.

Mokymus vedė UAB „Danfoss“ svarbių klientų vadybininkas Saulius Blaževičius. Šis pranešėjas renginiui pasirinktas neatsitiktinai, mat jo atstovaujama įmonė kuria efektyviai energiją naudojančias technologijas, leidžiančias būsimiems naudotojams kurti geresnę ateitį. Šios technologijos įgalina išmanias bendruomenes ir pramones kurti sveikesnį ir patogesnį klimatą mūsų pastatuose ir namuose.

Mokymų dalyviai turėjo  galimybę išsamiai susipažinti su šildymo sistemų įvairove, gavo vertingų eksperto patarimų, kaip pasirinkti efektyviausius šilumos energijos taupymo sprendimus. Renginio metu kalbėta apie vienvamzdę ir dvivamzdę šildymo sistemas, taip pat pristatyti dvivamzdės stovinės ir šakotinės sistemų skirtumai. Pranešėjas akcentavo tinkamai sutvarkyto šilumos punkto svarbą taupantiems šilumą.

Nuotolinį renginį organizavusi AB „Šiaulių energija“ jau eilę metų siūlo vartotojams energijos vartojimo efektyvumo didinimo sprendimus, naujas renginys pratęsė šią tradiciją.

Šių mokymų formatas bendrovei nėra visiška naujovė: daugiau nei prieš metus „Šiaulių energija“ gyventojams pasiūlė informatyvius nuotolinius susirinkimus-telekonferencijas daugiabučių namų renovacijos klausimais saugioje ir jaukioje namų aplinkoje. Bendrovė jaučia pareigą aktyvų bendravimą ir bendradarbiavimą su gyventojais renovacijos klausimais tęsti ir šiuo sudėtingu laikotarpiu. Pirmų nuotolinių mokymų dalyviai liko patenkinti jų formatu dėl jo patogumo ir prieinamumo bei išreiškė viltį, kad ir ateityje greta kontaktinių bus organizuojami ir nuotoliniai renginiai.Paskutinį kartą redaguota: 2021-11-24