Naujienos

Nuo spalio 1 d. „Šiaulių energija“ aptarnaujami tik apsaugines veido kaukes dėvintys klientai

2021 10 01

„Šiaulių energija“ vartotojų priimamajame Pramonės g. 10, Šiauliuose ir bendrovės padalinyje Dambrausko g. 15, Kuršėnuose nuo spalio 1 d. kontaktiniu būdu be išankstinės registracijos gali būti aptarnaujami tik galimybių pasą arba jam prilygstantį dokumentą turintys klientai. Kiti vartotojai, kurie rūpimo klausimo negali išspręsti nuotoliniu būdu, priimami tik iš anksto užsiregistravus tel. (8 41) 591 278. Rūpindamiesi Jūsų ir mūsų darbuotojų sveikata, atkreipiame Jūsų dėmesį į nuo spalio sugrąžintą privalomą apsauginių veido kaukių dėvėjimo reikalavimą.

Visus klientus kviečiame aktualius klausimus, esant galimybei, spręsti nuotoliniu būdu.

Lankytis „Šiaulių energijoje“ draudžiama, jeigu jaučiatės prastai ir Jums pasireiškė ūmių viršutinių kvėpavimo takų susirgimų požymių (sloga, kosulys, čiaudulys, dusulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.). Jums rūpimus klausimus padėsime išspręsti telefonu ir el. paštu.

Klientams, turintiems galimybių pasą ar kitą jam prilygstantį dokumentą, kaip ir šio dokumento neturintiems vyresniems nei 6 metų lankytojams yra PRIVALOMA dėvėti nosį ir burną dengiančias veido kaukes. Šis reikalavimas netaikomas neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės kaukių dėvėti negali. Tokiems lankytojams rekomenduojama dėvėti veido skydelį.

Prieš įeinant į vartotojų aptarnavimo salę privaloma dezinfekuoti rankas prie įėjimo esančiu dezinfekciniu skysčiu. Jeigu negalite atlikti rankų dezinfekcijos, privaloma mūvėti vienkartines pirštines, kurias rasite prie įėjimo į vartotojų aptarnavimo salę. Privaloma laikytis kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo – kosint ir čiaudint burna ir nosis pridengiama vienkartinėmis servetėlėmis (panaudotas iš karto išmesti į šiukšlių dėžę). Jeigu neturite servetėlių, būtina kosėti ir čiaudėti į sulenktos alkūnės linkį. Laukiant kol Jus aptarnaus privaloma laikytis ne mažesnio kaip 2 metrų atstumo nuo kitų klientų ar darbuotojų.

Primename, kad bendrovės specialistai ir toliau teikia konsultacijas telefonu ir el. paštu, pagrindinius kontaktus rasite AB „Šiaulių energija“ tinklalapyje. Prašymus galite teikti el. paštu info@senergija.lt, jų formas rasite čia. Atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus ieškokite čia, jei nerasite Jums aktualaus, užpildykite pastarojo puslapio apačioje esančią klausimo formą.

Pasirūpinkime vieni kitais ir būkime sveiki!Paskutinį kartą redaguota: 2021-10-01