Naujienos

Naujas „Mūsų šiluma“ numeris – labiau tikėtas nei sniegas gegužę

2021 05 05

Jau kitą savaitę pirmuosius AB „Šiaulių energija“ vartotojus kartu su sąskaitomis už balandžio paslaugas paštu ir elektroniniu paštu pasieks aštuntas „Mūsų šiluma“ numeris. Viliamės, kad šis, du kartus metuose – pavasarį ir rudenį nemokamai visiems mūsų klientams platinamas bendrovės informacinis leidinys jau tapo skaitytojams įprastu, o šią netradiciškai žiemišką gegužę – labiau tikėtu nei nelauktai iškritęs sniegas. Didžiausias šio numerio, kaip ir visuomet viso leidinio, dėmesys bus skirtas šilumos energijos vartojimo mažinimo temai.

Primindama apie save, kaip patikimą Šiaulių daugiabučių namų renovacijos administratorių, AB „Šiaulių energija“ pagrindiniame naujo „Mūsų šiluma“ numerio straipsnyje kviečia susipažinti su vienu iš jau sėkmingai įgyvendintų – Draugystės pr. 17 namo renovacijos projektu. Čia rasite ne tik namo būklės apžvalgą iki renovacijos ir pasakojimą apie įspūdingus jo pokyčius po modernizavimo, bet ir išsamią šilumos energijos suvartojimo ir išlaidų šildymui analizę, lyginant laikotarpį po renovacijos su bendrovės specialistų skaičiavimais, jei renovacijos nebūtų.

Kitame straipsnyje bendrovė pristatoma, kaip kompetentinga šildymo ir karšto vandens sistemų prižiūrėtoja. Vartotojai raginami dirbti išvien su AB „Šiaulių energija“ specialistais, drauge rūpinantis profesionalia vamzdynų izoliacija, kuri atveria papildomas galimybes šilumos energijai taupyti.

Leidinio rubrikoje „Mūsų visų tikslas – švari aplinka“ pasakojama apie nuolatines bendrovės pastangas mažinti energijos resursų sąnaudas ir saugoti aplinką, modernizuojant šilumos perdavimo tinklus bei įgyvendinant įvairius novatorius projektus.

Visus ankstesnius bendrovės informacinio leidinio numerius rasite mūsų tinklalapio www.senergija.lt rubrikoje „Kaip taupyti šilumą“ (skyrelis „AB „Šiaulių energija“ informaciniai leidiniai „Mūsų šiluma“). Netrukus čia galėsite skaityti ir naujausią leidinio numerį.

Informuojame, kad šių metų kovo 23 d. AB „Šiaulių energija“ ir Lietuvos Respublikos energetikos ministerija pasirašė naują Energijos vartotojų švietimo ir konsultavimo susitarimą, apimantį 2021–2030 bendrovės veiklos metus. Juo bendrovė įsipareigojo šviesti ir konsultuoti energijos vartotojus energijos vartojimo efektyvumo didinimo klausimais. Vykdant šį susitarimą, ir toliau bus leidžiami nauji „Mūsų šiluma“ numeriai. Bendrovės internetinės svetainės rubrikoje „Kaip taupyti šilumą“ rasite daugiau informacijos apie galimybes mažinti šilumos energijos vartojimą.

Besibaigiant dar vienam šildymo sezonui, AB „Šiaulių energija“ dėkoja vartotojams už reiškiamą pasitikėjimą ir linki kuo greičiau sulaukti tikro pavasario, kad šilumą Jūsų namams atneštų ne tik mūsų bendrovė, bet ir dovanotų karšti saulės spinduliai!


Paskutinį kartą redaguota: 2021-05-05