Naujienos

Karšto vandens tiekimas po hidraulinių bandymų atnaujintas per rekordiškai trumpą laiką

2020 06 02

Atsižvelgdama į situaciją šalyje, įgyvendintų šilumos perdavimo tinklų atnaujinimo investicijų dėka ir rūpindamasi vartotojų gerove, AB „Šiaulių energija“ jau vakar vėlyvą popietę atnaujino karšto vandens tiekimą didžiajai daliai Šiaulių miesto vartotojų. Vakar ryte karšto vandens tiekimas buvo laikinai nutrauktas dėl birželio 1–7 dienomis numatytų Pietinės katilinės hidraulinių bandymų.

Šiemet karšto vandens tiekimas po Pietinės katilinės hidraulinių bandymų bendrovės darbuotojų profesionalumo ir nuoširdžių pastangų dėka atnaujintas per rekordiškai trumpą laiką – tą pačią dieną. Dirbantys gyventojai vykusių darbų net nepastebėjo: išeinant ryte iš namų karštas vanduo dar buvo tiekiamas, o vakare, grįžus namo, jo tiekimas jau buvo atnaujintas. Pernai pirmiesiems vartotojams karštas vanduo buvo pradėtas tiekti po dviejų parų.

Jei vis dar neturite karšto vandens, rekomenduojame susisiekti su Jūsų pastato šildymo ir karšto vandens sistemų prižiūrėtoju. AB „Šiaulių energija“ siūlo šildymo ir karšto vandens sistemų priežiūros paslaugą, jei pageidaujate apie šią paslaugą sužinoti daugiau, maloniai prašome kreiptis į bendrovės Paslaugų užtikrinimo skyriaus darbuotojus tel. (8 41) 591 243.

Dėl šilumos perdavimo tinkluose užfiksuotų trūkių Šiaulių Didždvario gimnazijai, Ragainės progimnazijai, Tilžės g. 27 ir Neringos g. 1 daugiabučiams gyvenamiesiems namams dar nėra atnaujintas karšto vandens tiekimas. Tai bus padaryta artimiausiu metu, tačiau galimi ir laikini karšto vandens tiekimo atjungimai.

AB „Šiaulių energija“ dėkoja savo vartotojams už kantrybę ir supratingumą ir primena, kad hidrauliniai bandymai – būtini, siekiant išvengti rimtesnių gedimų šilumos perdavimo tinkluose šildymo sezono metu. Gana dažnai defektai vamzdynuose išryškėja būtent hidraulinių bandymų metu. Pietinės katilinės hidrauliniai bandymai buvo numatyti gegužės pradžioje, tačiau atidėti dėl šalyje paskelbto karantino. Vos pasibaigus šildymo sezonui paprastai šie bandymai pradedami tam, kad kuo anksčiau būtų nustatytos vietos, kuriose būtina keisti šilumos tinklus. Ne visuomet gedimai atsiranda tose vietose, kurias jau suplanuota renovuoti.Paskutinį kartą redaguota: 2020-06-02