Naujienos

Kad žiema nepateiktų nelauktų staigmenų!

2021 01 14

Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos prognozėmis, sekmadienio naktį termometro stulpelis Šiauliuose turėtų rodyti žemiau 20 laipsnių šalčio. AB „Šiaulių energija“ atkreipia gyventojų dėmesį, kad įsismarkavus šalčiams, padažnėja šildymo sistemų gedimų. Bendrovės specialistai pataria, kaip jų išvengti.
ATIDŽIAI APŽIŪRĖKITE PATALPAS: Neretai vanduo vamzdynuose užšąla būtent vartotojo eksploatuojamame vamzdyne. Todėl patariame gyventojams žiemą itin atidžiai apžiūrėti patalpas, kuriose yra šilumos tiekimo įrenginiai ir vamzdynai. Įsitikinkite, ar nėra išdaužytų langų, plyšių sienose, blogai užsidarančių durų.
PASTEBĖJĘ POKYČIŲ, REAGUOKITE: Ant paties šildymo įrenginio ar išorinėse sistemos dalyse (radiatoriuose, atviruose vamzdžiuose) pastebėję vizualiai matomų pakitimų, nedelsiant kreipkitės į specialistus. Jie, apžiūrėję sistemą, gali nustatyti, ar saugu ją toliau eksploatuoti, ar reikia imtis būtinų priemonių kol šis nepadarė daugiau žalos.
LAIPTINIŲ ŠILDYMAS: Atkreipkite dėmesį, ar iš viso uždaromos ir ar sandariai uždaromos abejos Jūsų daugiabučio namo laiptinės durys, ar laiptinėje nėra išdaužytų, ar atidarytų langų.
KUR KREIPTIS: Jei Jūsų namo šildymo ir karšto vandens sistemų prižiūrėtojas yra AB „Šiaulių energija“, pastebėję gedimų minėtose sistemose kreipkitės į bendrovės Paslaugų užtikrinimo skyrių tel. (8 41) 591 243, (8 41) 591 242 arba el. paštu saulius.a@senergija.lt, šių sistemų avarijos atveju į bendrovės dispečerius visą parą galite kreiptis tel. (8 41) 591 214, (8 41) 540 008, 8 686 72413 arba el. paštas dispeceriai@senergija.lt. Pastebėję savo daugiabučiame name veiksnių, kurie gali kenkti šildymo sistemai, pavyzdžiui, išdaužtą rūsio langą, apie tai informuokite savo namo pirmininką ar jo prižiūrėtoją/ administratorių.
Būkite šeimininkiški ir kartu išvenkime nemalonių žiemos staigmenų!


Paskutinį kartą redaguota: 2021-01-14