Naujienos

Inovatyvus AB „Šiaulių energija“ sprendimas – susirinkimas neišeinant iš namų

2020 12 08

AB Šiaulių energija“ gyventojams siūlo naujieną – informatyvius nuotolinius susirinkimus-telekonferencijas saugioje ir jaukioje namų aplinkoje. Būdama Šiaulių miesto savivaldybės energetinio efektyvumo didinimo daugiabučiuose namuose programos įgyvendinimo administratoriumi, bendrovė jaučia pareigą tęsti gyventojams skirtų susirinkimų renovacijos klausimais organizavimą ir šiuo sudėtingu laikotarpiu. Dabar jie vyksta „Zoom“ platformoje.

Visais organizaciniais tokių susirinkimų klausimais pasirūpina AB „Šiaulių energija“ Daugiabučių namų renovacijos administravimo skyriaus specialistai. Renovuojamo ar planuojamo atnaujinti daugiabučio namo gyventojai elektroniniu ar įprastu paštu iš anksto sulaukia prisijungimo prie virtualaus susirinkimo duomenų. Jiems belieka patogiai įsitaisius savo namuose nurodytu laiku prisijungti prie susirinkimo kompiuterio, mob. telefono ar planšetės pagalba. Jei gyventojams kyla prisijungimo problemų, yra galimybė pasinaudoti bendrovės informacinių technologijų specialistų pagalba.

AB „Šiaulių energija“ atstovai džiaugiasi pirmaisiais jau įvykusiais virtualiais susirinkimais. Šiuolaikinių technologijų dėka informacija gyventojams pateikiama itin įvairiai ir patraukliai: grafikų, nuotraukų ir aktualių skaičiavimų pagalba. Viso susirinkimo metu vyksta abipusis „gyvas“ bendravimas: gyventojai gali aktyviai klausinėti specialistų, o šie – išsamiai atsakyti į vartotojus dominančius klausimus.

Jei pageidaujate, kad ir Jūsų daugiabučio namo gyventojams būtų surengtas toks virtualus susirinkimas, maloniai prašome kreiptis į AB ,,Šiaulių energija“ Daugiabučių namų renovacijos administravimo skyrių el. paštu renovacija@senergija.lt arba tel. (841) 591 238. Susirinkimo metu būsite išsamiai informuoti apie efektyviausių renovacijos priemonių pasirinkimo galimybes, galiojančius teisės aktus, jau įgyvendintų atnaujinimo (modernizavimo) projektų pasiektus rezultatus, preliminarius galimus pasiekti Jūsų namo renovacijos rezultatus ir kitus aktualius klausimus renovacijos tema. Bedrovės specialistai garantuoja profesionalią, Jūsų pasitikėjimo vertą puikių savo srities profesionalų pagalbą.Paskutinį kartą redaguota: 2020-12-08