Naujienos

Civilinėse bendrovės pratybose aptarti veiksmai dėl epidemijos plitimo grėsmės

2020 09 03

Šiandien AB „Šiaulių energija“ vykusiose civilinės saugos stalo pratybose aptarti veiksmai ir priemonės,  jei bendrovėje būtų įtariamas COVID-19 užsikrėtimo atvejis. Įmonės administracijos atstovai ir vadovaujantis personalas, aktyviai dalyvaujant darbuotojų saugos ir civilinės saugos inžinierei, įvertino galimas rizikas dėl sklandaus bendrovės veiklos proceso, užtikrinant nenutrūkstamą šilumos tiekimą vartotojams.

Pratybų dalyviai nuosekliai analizavo atskirų bendrovės padalinių veiksmus ir numatė priemones, atsiradus epidemijos plitimo grėsmei įmonėje. Ypatingas dėmesys skirtas AB „Šiaulių energija“ operatyviniam personalui: nuo šių darbuotojų geros sveikatos būklės užtikrinimo priklauso sklandi bendrovės veikla.

AB „Šiaulių energija“ generalinis direktorius Virgilijus Pavlavičius akcentavo prevencinių priemonių svarbą. Jau dabar bendrovės darbuotojai, esant galimybei, raginami susilaikyti nuo tiesioginių kontaktų su kolegomis ir klientais, daugiau bendrauti šiuolaikinių ryšio priemonių pagalba, aktyviai naudotis asmens apsaugos priemonėmis. Atsiradus poreikiui, ateityje darbuotojų srautai gali būti skirstomi dalimis, užtikrinamas darbas nuotoliniu būdu, darbuotojams organizuojamas atvykimas į darbą ir grįžimas namo bendrovės transportu, kaip tai jau buvo sėkmingai daroma pavasarį.

Didžiąją bendrovės vartotojų dalį karštu vandeniu, o šildymo sezono metu ir šiluma aprūpinančios Pietinės katilinės viršininkas Rolandas Kiškūnas  akcentavo darbuotojų sąmoningumą ir vadovų supratingumą, siekiant išvengti sutrikimų bendrovės veikloje. Savalaikės pratybos dar kartą visiems jose dalyvavusiems priminė, kaip svarbu rūpintis ne tik savo ir artimųjų, bet ir kolegų sveikata, siekiant užkirsti kelią epidemijos plitimui. Paskutinį kartą redaguota: 2020-09-03