Naujienos

Bendrovės teritoriją puošia daugiau nei septynios dešimtys ąžuoliukų

2020 10 29

AB „Šiaulių energija“ darbuotojų aštuntus metus puoselėjama ąžuoliukų sodinimo tradicija nebuvo pamiršta ir šį rudenį. Žinoma, vengiant susibūrimo, laikantis atstumo ir kitų saugumo reikalavimų, šiemet ji buvo kiek kitokia. Bet darbuotojų akys išdavė po kaukėmis paslėptas šypsenas, džiaugiantis galimybe prisidėti prie sumanymo šimtuosius bendrovės gyvavimo metus pasitikti šimto ąžuolų giraite. Finalas netoli – 2023 metais, o šiuo metu bendrovės teritorijoje jau pasodinta daugiau nei septynios dešimtys ąžuoliukų.

Antrus metus bendrovės teritorijoje sodinti ne paprastieji, o raudonieji ąžuolai, anot specialistų, atsparesni ligoms ir puikiai tinkantys Lietuvos klimatinėms sąlygoms. Jau pernai darbuotojus džiugino po pirmųjų šalnų dailiai paraustantys prieš tai buvę skaisčiai žali šių medelių lapai. 

Pirmąjį ąžuoliuką bendrovei prieš eilę metų parvežė generalinis direktorius Virgilijus Pavlavičius. Medelį dovanojo Lietuvos verslo paramos agentūra kartu su padėka „Už idėjų pavertimą realybe“. Tais pačiais metais dar keletą ąžuoliukų greta pirmojo sodino AB „Šiaulių energija“ vadovaujantis personalas.

Bėgant metams medelius sodina vis kiti ilgamečiai, bendrovėje sąžiningai ir atsakingai dirbantys bei nauji, aktyvūs ir iniciatyvūs darbuotojai.Paskutinį kartą redaguota: 2020-10-29