Naujienos

Apdovanotas AB „Šiaulių energija“ vadovas

2021 05 17

Praėjusį penktadienį vykusioje Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų Generalinėje asamblėjoje skirtingos nominacijos skirtos Šiaulių ir Telšių regiono verslui reikšmingiems asmenims ir įmonėms. Tarp pagerbtų verslo atstovų buvo ir III laipsnio bronzos „Darbo žvaigžde“ apdovanotas AB „Šiaulių energija“ generalinis direktorius Virgilijus Pavlavičius.

Garbės ženklą „Darbo žvaigždė” Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų  asociacija suteikia asmenų verslo lyderių nuopelnams pažymėti ir skatinti dirbti Lietuvos ūkio ir žmonių gerovei. Bronzos (III laipsnio) „Darbo žvaigždės“ teikiamos sėkmingiausiai dirbantiems regionų verslininkams ir asmenims, ženkliai prisidėjusiems gerinant verslo sąlygas šalies regionuose.

Reikšmingas V. Pavlavičiaus indelis, įgyvendinant didžiausią AB „Šiaulių energija“ istorijoje Šiaulių biokuro termofikacinės elektrinės projektą, taip pat kitų katilinių, šilumos tiekimo tinklų atnaujinimo (atnaujinta virš 53 proc. sąlyginio 100 mm dvivamzdžio tinklo) ir kt. projektus, užtikrinant patikimą ir efektyvų šilumos gamybos ir tiekimo vartotojams procesą.

Bendrovės CO2 emisija iki 2012 m. buvo apie 100 tūkst. t per metus, 2020 m. CO2 išmetimai sumažėjo iki 15 tūkst. t per metus. Tam įtakos turėjo bendrovės vykdytos taršos mažinimo priemonės. Pernai  Kuršėnuose Tilvyčio katilinėje bendrovė įrengė beveik 50 kW galios saulės šviesos energijos elektrinę. Visa nauda, tenkanti iš elektros energijos gamybos joje, atiteks šilumos vartotojams.

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų nuotr.Paskutinį kartą redaguota: 2021-05-17