Naujienos

AB „Šiaulių energija“ veikla įvertinta Nacionaliniuose atsakingo verslo apdovanojimuose

2022 03 02

Nacionalinių atsakingo verslo apdovanojimų 2021 konkurse AB „Šiaulių energija“ skirta padėka už nuveiktus prasmingus darbus, prisidedančius prie atsakingos visuomenės kūrimo.

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija inicijavo  Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimų 2021 konkursą, kurio metu buvo pagerbtos įmonės 2021 m. prisidėjusios prie socialinės atsakomybės principų taikymo savo veikloje ir už jos ribų. Skelbiamame konkurse įmonės varžėsi penkiose nominacijose: „Metų darbovietė“, „Metų bendruomeniškiausia įmonė, „Aplinkai draugiškiausia įmonė“, „Palankiausią emocinę aplinką kurianti įmonė“ ir „Šeimai palankiausia įmonė“.

AB „Šiaulių energija“ didelį dėmesį skiria ekologijai ir aplinkosaugai, todėl šiuose apdovanojimuose teikė paraišką nominacijai „Aplinkai draugiškiausia įmonė“. Bendrovės politikoje įtvirtintas siekis mažinti bendrovės neigiamą poveikį aplinkai, modernizuojama įranga, investuojama į įvairias technologijas, skatinančias mažinti aplinkos taršą. Taip pat vykdomos aplinką tausojančios veiklos, naudojamas biokuras šilumos energijos gamybai, rengiamos socialinės atsakomybės ataskaitos, kuriose įvertinamas įmonės veiksmų poveikis aplinkai.

Tai paskata bendrovei ir toliau vystyti socialiai atsakingą veiklą ir dalytis gerais pavyzdžiais, kuriančiais teigiamus pokyčius verslui, mūsų šaliai ir jos žmonėms.Paskutinį kartą redaguota: 2022-03-03