Naujienos

AB „Šiaulių energija“ vartotojams – įvairesnės e. sąskaitų gavimo galimybės

2021 02 03

AB „Šiaulių energija“ informuoja, nuo 2021 m. vasario mėnesio e. sąskaitas už bendrovės paslaugas į savo interneto bankus galės gauti ne tik Swedbank banko, bet ir SEB banko bei Šiaulių banko klientai. Primename, kad bendrovės e. sąskaitas vartotojai taip pat gali gauti elektroniniu paštu, siūlome aktyviai naudotis ir įmonės savitarnos svetaine mano.senergija.lt.
AB „Šiaulių energija“ atkreipia savo vartotojų dėmesį, kad užsisakius e. sąskaitą „Swedbank“, SEB banke arba „Šiaulių banke“, o taip pat pasirinkus paslaugą „Viena sąskaita“, popierinės sąskaitos už bendrovės paslaugas nebebus siunčiamos. Įmonė sąskaitas teikia tik vienu iš nurodytų būdų.
Pasirinkę e. sąskaitas už bendrovės paslaugas gauti savo interneto banke vartotojai gali papildomai rinktis ir šių sąskaitų automatinį apmokėjimą. Tačiau tuomet karšto vandens vartotojams svarbu nepamiršti kiekvieną mėnesį deklaruoti karšto vandens skaitiklių rodmenis. Tai galima padaryti bendrovės savitarnos svetainėje mano.senergija.lt arba paskambinus AB „Šiaulių energija“ informacijos telefonu, nurodytu sąskaitoje.
Dar vienas patogus ir saugus būdas gauti bendrovės e. sąskaitas – elektroniniu paštu. Taip mokėjimo sąskaitą gausite nedelsiant, kai tik bus suskaičiuoti mokėjimai už praėjusį atsiskaitymo laikotarpį, ne vėliau kaip kiekvieno mėnesio 10 dieną, o atsisakę popierinių sąskaitų, prisidėsite mažindami aplinkos taršą. PRIMENAME, kad popieriaus gamybos pramonė – viena taršiausių, o buitinių atliekų perdirbimas išlieka vienu didžiausių ekologinių iššūkių.
Sąskaitą elektroniniu paštu galite gauti prisijungę prie bendrovės internetinės elektroninių paslaugų – savitarnos svetainės mano.senergija.lt.  Šioje svetainėje taip pat ne tik galėsite peržiūrėti per tris metus gautų sąskaitų archyvą. Jei dar nesate savitarnos svetainės mano.senergija.lt elektroninių paslaugų vartotojas, laikinus prisijungimo duomenis galite rasti Jums siunčiamoje mokėjimo sąskaitoje (virš karšto vandens skaitiklių rodmenų deklaravimo lentelės). Jei buvote tapęs internetinės savitarnos svetainės vartotoju, tačiau nebepamenate prisijungimo duomenų, ar turite kitų klausimų, susijusių su atsiskaitymu už bendrovės tiekiamas paslaugas, maloniai prašome kreiptis mokėjimo sąskaitoje nurodytu AB „Šiaulių energija“ informacijos telefonu arba el. pašto adresu.
Vartotojams, kurie neturi galimybių nuotoliniu būdu apmokėti sąskaitas, AB „Šiaulių energija“ sudaro galimybę apmokėti sąskaitas įmokos priėmimo vietoje, pavyzdžiui, derinant su lankymusi maisto prekių parduotuvėse. Bendrovės sąskaitas galima apmokėti MAXIMA kasose, Narvesen parduotuvėse ir kioskuose, kai kuriuose Perlo terminaluose, bet primename, kad saugiau ir patogiau rinktis bendrovės e. sąskaitas, kurias gausite Jums patogiausiu būdu, kurių pasirinkimas šiai dienai – jau ne vienas.
Atsisakykite popierinės sąskaitos – kartu kurkime švaresnę ateitį!  


Paskutinį kartą redaguota: 2021-02-03