Naujienos

AB „Šiaulių energija“ teisininkė įvertinta garbingu „Profesijos riterio“ apdovanojimu

2021 09 08

 Vakar Chaimo Frenkelio viloje vykusios Šiaulių pramonininkų asociacijos konferencijos metu AB „Šiaulių energija“ Teisės, personalo ir bendrųjų reikalų administravimo skyriaus teisininkei Janinai Butėnienei įtektas Lietuvos pramoninkų konfederacijos „Profesijos Riterio“ apdovanojimas.

Apdovanojimas skirtas Šiaulių pramonininkų asociacijos teikimu už ilgametį atsakingą ir nepriekaištingą darbą. Įvertinimas gražiai įprasmina 25-erių metų darbą bendrovėje. Darbą įmonėje pradėjusi realizacijos technike, vėliau ėjusi realizavimo skyriaus inžinierės, administracijos teisininko padėjėjos pareigas, jau 13 metų J. Butėnienė dirba Teisės, personalo ir bendrųjų reikalų administravimo skyriaus teisininke.

Administruodama bendrovės skolininkų skolų išieškojimo vykdymą, fizinių ir juridinių asmenų bankroto bylas,  ji pasižymėjo kaip sąžininga, profesionali ir atsakinga darbuotoja. J. Butėnienė, sukaupusi didelę profesinę patirtį, taip pat konsultuoja bendrovės darbuotojus teisės klausimais, yra orientuota į kokybišką darbo atlikimą, darbinėse situacijose kompetentingai priima sprendimus ir kvalifikuotai sprendžia dalykinius klausimus. 

Bendrovė džiaugiasi ir didžiuojasi savo darbuotojais.Paskutinį kartą redaguota: 2021-09-08