Naujienos

Bendrovės „debesų gaminimo bokštas“ tapo vienu iš #ŠiauliaiŠviečia akcijos nugalėtojų

2020 12 23

AB „Šiaulių energija“ viena pirmųjų gruodžio pradžioje prisijungė prie #ŠiauliaiŠviečia kalėdinės puošybos akcijos. Šimtais lempučių nušviestas bendrovės 120 metrų aukščio kaminas miestui dovanoja tikrą Kalėdų dvasią! Dėkojame balsavusiems už milžinišką eglę primenantį mūsų kaminą Šiaulių kultūros centro „Facebook" paskyroje. Jūsų palaikymo dėka šiandien džiaugiamės tapę vienas iš konkurso nugalėtojų!

Šventinės iniciatyvos tikslas – paskatinti žmones susivienyti ir papuošti savo miestą, skleisti šilumą, gerą nuotaiką, optimizmą bei džiaugsmą aplinkiniams. AB „Šiaulių energija“, artėjant gražiausioms metų šventėms, siekia ne tik atsakingai vykdyti pagrindinę savo veiklą, tiekdama šilumą bendrovės vartotojų namų jaukumui ir ruošdama karštą vandenį žiemą sužvarbusioms rankoms šildyti, bet ir džiugina šiauliečių širdis šviečiančiomis puošmenomis. 

Akciją organizavęs Šiaulių kultūros centras kalėdinę atmosferą mieste ragino kurti lemputėmis ar kitomis švytinčiomis dekoracijomis puošiant savo namų ar darboviečių langus. Jie pritarė AB „Šiaulių energija“, kad jau daugiau nei du dešimtmečius didžiausia Šiaulių eglute žiemos švenčių metu virstantis jos kaminas vertas šios akcijos dalyvio vardo. Balsavusiųjų palaikymas įrodė, kad esame verti tapti ir vienais iš trijų konkurso nugalėtojų.

Ypač pradžiugino ne tik Jūsų mums skirti balsai, bet ir šilti atsiliepimai. Buvo smagu išgirsti, kad bendrovės kaminas miestiečiams primena ne tik didžiulę švytinčią eglutę, kurios labai laukiama, artėjant kiekvienoms žiemos šventėms. „Šis grožis mūsų šeimynoje vadinamas kukurūzu“,  „... mes vadinam debesų gaminimo bokštu“, „... atrodo kaip raketa, kuri tuoj išskris į Mėnulį“, - rašėte apšviesto kamino nuotraukos komentaruose.

Primename, kaip ir ankstesniais metais, bendrovės „eglutė“ savo mirksinčiomis šviesomis džiugins iki sausio 6 dienos – Trijų Karalių, tradiciškai užbaigsiančių šventinį laikotarpį.

Foto: Rinat Tarzumanov.Paskutinį kartą redaguota: 2020-12-23