Naujienos

AB „Šiaulių energija“ specialistai pasipuošė profesinio meistriškumo medaliais

2022 08 24

Rugpjūčio 19-21 dienomis AB „Šiaulių energija“ darbuotojai dalyvavo jau 18-liktą kartą vykusiame Lietuvos pramonės profesinių sąjungų organizuojamame įmonių specialistų meistriškumo konkurse, kuriame bendrovės darbuotojai iškovojo 5 prizines vietas, o komandinėje įskaitoje pelnė garbingą antrą vietą.

Meistriškumo konkurse buvo varžomasi dėl įmonės, turinčios geriausius specialistus, vardo. Jame dalyvavo 10 grupių specialistai: dispečeriai, šaltkalviai, chemikai–laborantai, vairuotojai, elektros darbų, buhalterinės apskaitos, saugos darbo bei klientų aptarnavimo specialistai, profesinių sąjungų aktyvai, vadovaujantys darbuotojai.

Įveikę konkurso užduotis, puikiai pasirodę kūrybinėje veikloje, sportinėse varžytuvėse, komandų „Protų mūšyje“ bendrovės darbuotojai pasipuošė 5 medaliais. Pirma vietą tarp saugos darbe specialistų laimėjo AB „Šiaulių energija“ Pietinės katilinės meistras Deividas Janulis. Tarp buhalterinės apskaitos specialistų trečia buvo bendrovės vyresn. buhalterė Daiva Leitonienė, tarp dispečerių antrą ir trečią vietas pasidalino du bendrovės darbuotojai, antrąją vietą užėmė Paslaugų užtikrinimo skyriaus automatikos šaltkalvis Gintaras Mikolaitis, o trečią Elektrotechnikos tarnybos viršininko pavaduotojas Rimvydas Kazlauskas, kuris taip pat pelnė antrą vietą tarp vadovaujančių darbuotojų.

AB „Šiaulių energija“ generalinis direktorius Virgilijus Pavlavičius džiaugiasi, jog bendrovėje dirba motyvuoti savo sričių profesionalai, kurie garsina bendrovės vardą ir už jos ribų.