Naujienos

AB „Šiaulių energija“ šilumos kaina - mažiausia iš visų didžiųjų Lietuvos miestų

2022 09 29

AB „Šiaulių energija“ atsakingai vykdo savo pareigą – patikimai tiekti šilumos energiją kuo mažesne pagrįsta šilumos kaina. Stebėdama technologinio kuro, gamtinių dujų kainų pokyčius, bei siekdama savo vartotojams kuo mažesnės kainos, bendrovė nuolat ieško sprendimų, kurie leistų amortizuoti išaugusių energinių resursų kainas. Artėjant šildymo sezonui, įvertinusi teisės aktų pakeitimus, bendrovė rado galimybę sumažinti šilumos kainą, kuri tarp Lietuvos didžiųjų miestų spalio mėnesį mažiausia.   

Bendrovės centralizuotai tiekiamos šilumos vartotojams spalio mėnesio šilumos kaina, bendrovės valdybos sprendimu, lyginant su rugsėjo mėnesiu, sumažinta 1,9 ct/KWh ir sudarys 8,58 ct/kWh (be PVM).

AB „Šiaulių energija“, stebėdama geopolitinę situaciją ir drastiškus kainų pokyčius 2022-2023 metų šildymo sezonui pradėjo ruoštis iš anksto, dar pavasarį. Šiuo metu ji yra viena iš geriausiai kuru apsirūpinusių šilumos tiekėjų visoje Lietuvoje. Bendrovė sudariusi sutartis dėl biokuro tiekimo visam šildymo sezonui, sudaryta sutartis dėl didžiosios dalies gamtinių dujų tiekimo. Bendrovė taip pat sukaupusi privalomą rezervinio kuro kiekį, vykdomos papildomo skysto kuro tiekimo į bendrovės rezervuarus sutartys. Tikimasi, kad kuro bus pakankamai patikimam vartotojų aprūpinimui šilumos energija artėjančio šildymo sezono metu.

Bendrovės specialistai primena,  jog sąskaitos dydžiui įtakos turi ne tik šilumos kaina, bet ir suvartotas šilumos kiekis, o vienas svarbiausių šilumos sutaupymą lemiančių veiksnių – gyventojų elgesys bei kasdieniai įpročiai. Patarimus, kurie padės sumažinti energijos nuostolius bei užtikrinti efektyvesnį jos naudojimą galite rasti atsinaujinusiame, devintame bendrovės leidinyje Mūsų šiluma“.Paskutinį kartą redaguota: 2022-09-29