Naujienos

AB „Šiaulių energija“ saugiai paminėta Energetikų diena

2021 04 19

Balandžio 17-oji yra Lietuvos energetikų diena. Profesinę šventę jos išvakarėse, laikydamiesi visų saugumo reikalavimų, kukliai paminėjo ir AB „Šiaulių energija“ darbuotojai. Dėl šalyje pratęsto karantino bendrovės vartotojų priimamajame klientai toliau „gyvai“ neaptarnaujami, tačiau įmonės specialistai atsakingai dirba,  užtikrindami nenutrūkstamą šilumos ir karšto vandens tiekimą Šiaulių miesto ir rajono gyventojams.  Keturiolikai AB „Šiaulių energija“ darbuotojų profesinės dienos proga buvo įteikti įvairūs apdovanojimai.

Vienas pirmųjų Lietuvoje naujuoju, tik šiemet Lietuvos šilumos tiekėjų asociacijos įsteigtu Šilumos energetikos garbės ženklu apdovanotas AB „Šiaulių energija“ generalinis direktorius Virgilijus Pavlavičius.  Šiuo apdovanojimu siekia pagerbti ir paviešinti Lietuvos ir pasaulio visuomenei šalies šilumos ūkio sektoriaus įvairių pakopų darbuotojus ir specialistus, išsiskiriančius savo iniciatyva, kūrybiškumu, sugebėjimu efektyviai dirbti individualiai ir komandoje, sąžiningumu ir pasišventimu savo profesijai, nusipelniusius aukšto pripažinimo ir pagarbos.

Profesiniame kelyje inžinieriui energetikui V. Pavlavičiui teko dirbti įvairiose darbo vietose (AB „Šiaulių energija“ dirba 36 metus), todėl puikiai išmano bendrovės darbo specifiką, valdymą. Vertina ir rūpinasi bendrovės darbuotojais, jų darbo sąlygomis, tobulėjimu, ugdo motyvuotą komandą. Didelį dėmesį skiria aukštam klientų aptarnavimo standartui.

Lietuvos šilumos tiekėjų asociacijos tarybos padėkos raštai už ilgametį ir atsakingą darbą, profesionalų požiūrį ir tobulėjimą, bendradarbiavimą ir pagalbą kolegoms, už indėlį, tiekiant šilumą Lietuvos miestams ir miesteliams, šiemet įteikti bendrovės paslaugų užtikrinimo skyriaus vyresniajam meistrui Mindaugui Mockui, realizavimo skyriaus vyriausiajai vadybininkei Gintarei Labanauskaitei,  Pietinės katilinės operatoriui Saigūnui Adomaičiui, buhalterei Genei Sabutienei, teisės, personalo ir bendrųjų reikalų administravimo skyriaus vadybininkui Remigijui Survilai.

AB „Šiaulių energija“ administracija už nepriekaištingą darbą ir svarų indėlį bendrovės veikloje padėkos raštus skyrė Pietinės katilinės meistrui Petrui Sidaravičiui, dispečerinio valdymo ir šilumos tinklų tarnybos viršininko pavaduotojui dispečerinei Jonui Mažuliui ir veiklos aptarnavimo skyriaus vadybininkui Ričardui Badarui. Už nuoširdų ir kvalifikuotą darbą bei asmeninį indėlį, užtikrinant sėkmingą įmonės veiklą bendrovės padėkos raštais taip pat apdovanoti veiklos aptarnavimo skyriaus operatorius Vladislovas Jokubaitis, buhalteris Justinas Visockas, dispečerinio valdymo ir šilumos tinklų tarnybos šaltkalvis-brigadininkas Salvijus Ramonas, elektrotechnikos tarnybos elektrošaltkalvis Alfredas Tamošaitis ir realizavimo skyriaus viršininkės pavaduotoja Elvyra Šaltupienė.

Po poros metų gyvavimo šimtmetį minėsianti bendrovė  didžiuojasi savo darbuotojais, be kurių nuoseklaus ir atsakingo darbo sėkminga jos veikla neįsivaizduojama.

Pirmoje nuotraukoje: Vienas pirmųjų Lietuvoje naujuoju, tik šiemet Lietuvos šilumos tiekėjų asociacijos įsteigtu Šilumos energetikos garbės ženklu apdovanotas AB „Šiaulių energija“ generalinis direktorius Virgilijus Pavlavičius. 

Linkėdamas energijos naujiems siekiams ir išsipildančioms asmeninėms svajonėms bendrovės generalinis direktorius Virgilijus Pavlavičius (dešinėje) AB „Šiaulių energija“ padėkos raštu apdovanojo ilgametį įmonės darbuotoją Petrą Sidaravičių, garbingai jį išlydėdamas į užtarnautą poilsį. Petras šiuo metu yra ilgiausiai bendrovėje dirbantis darbuotojas, įmonei atidavęs daugiau nei 45 savo gyvenimo metus.Paskutinį kartą redaguota: 2021-04-20