Naujienos

AB „Šiaulių energija“ perspėja apie skaitiklius keičiančiais meistrais apsimetančius sukčius

2021 02 19

AB „Šiaulių energija“ ragina savo vartotojus būti budriais ir apdairiais: karantino metu bendrovė nevykdo planinių karšto vandens skaitiklių keitimo darbų, tačiau tokias paslaugas gyventojams siūlo įmonės darbuotojais apsimetantys sukčiai.
Pastarosiomis dienomis AB „Šiaulių energija“ Apskaitos prietaisų administravimo skyriaus darbuotojai sulaukė keleto vartotojų skambučių. Gyventojai prašė patikslinti, ar tikrai bendrovė vykdo karšto vandens skaitiklių keitimo darbus ir karantino metu, nes sulaukė įmonės darbuotojais apsimetusių asmenų skambučių su prašymais juos įsileisti į namus minėtiems darbams atlikti. AB „Šiaulių energija“ neturi žinių, ar šiuo metu yra nuo sukčių tokiu būdu nukentėjusių asmenų, tačiau prašo vartotojų neprarasti budrumo.
Bendrovė karantino laikotarpiu savo veiklą gyventojų butuose yra apribojusi ir vartotojų prašymu atlieka tik būtinuosius darbus, kurie gali įtakoti suvartojamo karšto vandens kiekio skaičiavimus.
Primename, kad esant įprastoms darbo sąlygoms, karšto vandens skaitiklius tikrinančių ar keičiančių AB „Šiaulių energija“ darbuotojų reikėtų paprašyti parodyti darbo pažymėjimus. Jei kyla įtarimų, kad atvykęs asmuo yra apsimetėlis, gyventojai gali pasitikslinti, ar šis žmogus dirba AB „Šiaulių energija“, paskambinę bendrovės Apskaitos prietaisų administravimo skyriaus  specialistams tel. (8 41) 591 276 arba mob. 8 698 39426.
AB „Šiaulių energija“ darbuotojai už skaitiklio patikrinimą ar planinį keitimą apsilankymo metu niekuomet neprašo atsiskaityti. Bendrovės darbuotojai taip pat neprašo gyventojų papildomai pateikti asmens dokumentų ar mokėjimo sąskaitų.
Būkite budrūs!


Paskutinį kartą redaguota: 2021-02-19