Naujienos

AB „Šiaulių energija“ paminėta Energetikų diena

2022 04 21

Balandžio 20 d. AB „Šiaulių energija“ paminėta Energetikų diena. Bendrovėje suorganizuota šventė siekiant pasidžiaugti nudirbtais darbais, padėkoti už darbuotojų indėlį į bendrovės veiklą, jos garsinimą savo atsakingu bei nuosekliu darbu. Šia proga keturiolikai bendrovės darbuotojų buvo įteikti įvairūs apdovanojimai.

Atlaisvinus apribojimus dėl Covid-19 ligos, Energetikų šventė vyko bendrovės kiemelyje, kur visi galėjo pasimėgauti kava, tiekiama tiesiai iš mobilaus kavos automobilio, ir pasivaišinti saldžiais užkandžiais. Profesinės dienos minėjimo metu darbuotojai džiaugėsi pavasariniais saulės spinduliais, pasidalino pasiektų tikslų rezultatais, pabendravo su kitų padalinių kolegomis.

Šventėje dalyvavęs Šiaulių miesto meras Artūras Visockas pasveikino visus su profesine švente, pabrėžė kiekvieno darbuotojo svarbą energetikos srityje bei įteikė Šiaulių miesto savivaldybės įsteigtus apdovanojimus. Jie skirti už sąžiningai, profesionaliai ir kokybiškai atliekamus darbus, greitus ir tikslius sprendimus Teisės, personalo ir bendrųjų reikalų administravimo skyriaus teisininkei Tomai Neuronytei, Elektrotechnikos tarnybos kontrolės matavimo prietaisų ir automatikos šaltkalviui Vidmantui Griniui bei Daugiabučių namų renovacijos administravimo skyriaus projektų koordinatorei Linai Mekšėnaitei.

Pasaulio energetikos tarybos Lietuvos komiteto Garbės ženklas skirtas Realizavimo skyriaus viršininkei Daliai Pliūrienei. Šilumos energetiko Garbės ženklu apdovanotas Gamybos ir technikos skyriaus viršininko pavaduotojas Gintaras Galkus. Lietuvos Respublikos Energetikos Ministro padėkos raštas skirtas Automatizuotų katilinių tarnybos viršininkui Vidmantui Milašauskui.

Lietuvos šilumos tiekėjų asociacijos Tarybos padėkos raštai už profesionaliai ir atsakingai atliekamą darbą įteikti bendrovės Pirkimų skyriaus pirkimų-teises specialistei Simonai Nauronytei, Klientų aptarnavimo skyriaus vyresniajai inžinierei Juditai Petrovai, Dispečerinio valdymo ir šilumos tinklų tarnybos dispečeriui Karoliui Mažuliui, Paslaugų užtikrinimo skyriaus inžinieriui Ovidijui Lukošiūnui.

AB „Šiaulių energija“ padėkos raštai už pareigingą, sąžiningą ir efektyvų darbą bendrovėje skirti Darbuotojų ir civilinės saugos inžinierei Tomai Satkauskienei, Gamybos ir technikos skyriaus inžinieriui ekologui Kazimierui Strelkovui, Ekonomikos ir investicijų skyriaus inžinierei-ekonomistei Linai Kalitaitei, Teisės, personalo ir bendrųjų reikalų administravimo skyriaus vyresniajai vadybininkei Sandrai Maščinskienei.

Generalinis direktorius Virgilijus Pavlavičius padėkojo visiems darbuotojams už jų atsidavimą, nuoseklų ir atsakingą darbą, skatino ir toliau eiti savo profesiniu keliu sėkmės link, kuriant šiltesnį rytojų.Paskutinį kartą redaguota: 2022-04-21