Naujienos

AB „Šiaulių energija“ kviečia gyventi šiltesnėje ir gražesnėje aplinkoje

2020 07 10

Šiauliuose kasmet daugėja modernių, šiuolaikinių žmonių kasdienio gyvenimo poreikius atitinkančių daugiabučių gyvenamųjų namų, atsiranda net ištisi jų kvartalai. Jei vis dar gyvenate Jūsų lūkesčių neatitinkančioje aplinkoje, AB „Šiaulių energija“, būdama Šiaulių miesto savivaldybės energinio efektyvumo didinimo daugiabučiuose namuose programos įgyvendinimo administratoriumi, kviečia ryžtis pokyčiams! Jų Jūsų namo renovacija tikrai nepašykštės: ne tik sumažinsite energinių išteklių sąnaudas ir išlaidas joms, bet ir užsitikrinsite komfortiškesnes gyvenimo sąlygas bei gražesnę namo aplinką.

2020 m. liepos 2 d. Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija paskelbė naują, jau aštuntą kvietimą teikti paraiškas atnaujinti daugiabučius namus.

Būsto energijos taupymo agentūra (BETA) šias paraiškas priims iki 2021 m. kovo 1 d. Jas gali teikti ir savivaldybės, ir daugiabučio namo bendrojo naudojimo objektų valdytojai, ir administruojantieji renovacijos projekto įgyvendinimą, ir savivaldybės paskirti energinio efektyvumo didinimo programos administratoriai.

Šis kvietimas, kaip ir kasmet, numatytas 150 mln. eurų investicijų sumai, kurios trečdalį – 50 mln. eurų – sudaro valstybės parama. 

Gautas paraiškas BETA reitinguos pagal nustatytus kriterijus, kurie šiemet papildyti nauju energijos nepritekliaus kriterijumi. 

Dar vienas naujas reikalavimas – didesniuose kaip 1500 m2 ploto daugiabučiuose įrengti saulės jėgaines, gaminančias elektrą namo bendrojo naudojimo patalpoms apšviesti.

Kvietimą rasite čia.

AB ,,Šiaulių energija“ daugiabučių namų renovacijos administravimo skyriaus specialistai teikia konsultacijas bei atvyksta į daugiabučių namų butų ir kitų patalpų savininkų susirinkimus pristatyti daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) projektų įgyvendinimo procesus.

Pasirinkę bendrovę savo namo atnaujinimo administratoriumi, galite būti tikri, kad darbai bus atlikti kokybiškai ir atsakingai, o įgyvendinus renovaciją galėsite džiaugtis ne tik pagerėjusiomis gyvenimo sąlygomis ir gražesniu pastato vaizdu, bet ir kita ilgalaike tokių investicijų nauda – racionalesniu šilumos suvartojimu, padidėjusia turto verte, prisidėsite prie patrauklaus savo gyvenamojo kvartalo ir viso miesto estetinio veido kūrimo.

Dėl daugiabučio namo atnaujinimo (modernizavimo) investicijų plano parengimo ir kitų atnaujinimo (modernizavimo) projekto įgyvendinimo klausimų aptarimo prašome kreiptis į AB ,,Šiaulių energija“ daugiabučių namų renovacijos administravimo skyrių, adresu Pramonės g. 10, Šiauliai, II-ame administraciniame pastate (gamybos korpuse, prie įvažiavimo į teritoriją), 303 kab., el. paštu renovacija@senergija.lt arba tel. (841) 591 238. Garantuojame profesionalią, Jūsų pasitikėjimo vertą puikių savo srities specialistų pagalbą.

Daugiau informacijos apie atnaujinimo (modernizavimo) programą rasite čia.

Nepraleiskite progos pasinaudoti naujuoju kvietimu teikti paraiškas atnaujinti daugiabučius namus ir pradėkite ruoštis renovacijai jau dabar!Paskutinį kartą redaguota: 2020-07-10