Naujienos

AB „Šiaulių energija“ apdovanota už sėkmingas investicijas į verslo plėtrą

2020 09 11

Vakar vykusios tradicinės Šiaulių pramonininkų asociacijos Ch. Frenkelio konferencijos metu apdovanoti asociacijos konkurso „Sėkmingai dirbanti įmonė“ 2019 metų laimėtojai. Už sėkmingas investicijas į verslo plėtrą garbingas apdovanojimas  skirtas AB „Šiaulių energija“.

Praeiti metai bendrovei iš tiesų buvo itin sėkmingi, tai liudijantys skaičiai kalba patys už save: pernai vykdyta 11 šilumos perdavimo tinklų rekonstravimo projektų, kuriems išleista virš 12 mln. eurų., t.y. buvo renovuota daugiau nei 22 km šilumos perdavimo tinklų, juos keičiant bekanaliais vamzdžiais su pramonine poliuretano izoliacija ir gedimų diagnostikos sistema, kas sudaro apie 12 proc. visų bendrovės turimų šilumos perdavimo tinklų. Septyniems tęstiniams projektams buvo gauta 4,3 mln. Europos Sąjungos struktūrinių fondų paramos. AB „Šiaulių energija“ taip pat renovavo centralizuoto šilumos perdavimo tinklo vamzdynus, patenkančius į teritorijas, kuriose Šiaulių miesto savivaldybė numatė įgyvendinti viešosios infrastruktūros sutvarkymo projektus. Tinklų, patenkančių į minėtas teritorijas, bendrovės lėšomis per 2019 metus renovuota 2,8 km dvivamzdės sistemos už beveik 1,7 mln. Eur.

AB „Šiaulių energija“, esant galimybėms, nuolat siekia mažinti šilumos kainą vartotojams, priklausomybę nuo iškastinio importuojamo kuro, modernizuoti šilumos ūkį, atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos nacionalinės energetikos strategiją.

2019 metais 77 proc. bendrovės vartotojams tiektos šilumos energijos buvo gaminta naudojant biokurą, likusi dalis – iš gamtinių dujų. Pradėjus naudoti biokurą, bendrovės vartotojams taikoma šilumos kaina stabiliai užima poziciją tarp pačių mažiausių beveik 50-ties Lietuvos šilumos tiekėjų kainų.

    Bendrovės ateities vizija – patraukliausios paslaugų kainos, maksimalus patikimumas, minimali tarša.


Paskutinį kartą redaguota: 2020-09-11