Naujienos

Nuo rugsėjo 13 d. keičiasi AB „Šiaulių energija“ klientų aptarnavimo tvarka

2021 09 13

AB „Šiaulių energija“ vartotojų priimamajame, įsikūrusiame Pramonės g. 10, Šiauliuose, nuo rugsėjo 13 d. klientai, turintys galimybių pasą arba jam prilygstantį dokumentą, kontaktiniu būdu yra aptarnaujami tiek iš anksto užsiregistravę, tiek be išankstinės registracijos. Kiti vartotojai, kurie rūpimo klausimo negalės išspręsti nuotoliniu būdu, ir toliau bus priimami tik iš anksto užsiregistravus tel. (8 41) 591 278. Rūpindamiesi Jūsų ir mūsų darbuotojų sveikata, visus klientus kviečiame aktualius klausimus, esant galimybei, spręsti nuotoliniu būdu.

Lankytis AB „Šiaulių energija“ draudžiama, jeigu jaučiatės prastai ir Jums pasireiškė ūmių viršutinių kvėpavimo takų susirgimų požymių (sloga, kosulys, čiaudulys, dusulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.). Jums rūpimus klausimus padėsime išspręsti telefonu ir el. paštu.

Klientams, turintiems galimybių pasą ar kitą jam prilygstantį dokumentą, rekomenduojame dėvėti nosį ir burną dengiančias veido kaukes, o kitiems atvykusiems vyresniems nei 6 metų lankytojams BŪTINA dėvėti nosį ir burną dengiančias kaukes. Šis reikalavimas netaikomas neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės kaukių dėvėti negali. Tokiems lankytojams rekomenduojama dėvėti veido skydelį.

Prieš įeinant į vartotojų aptarnavimo salę privaloma dezinfekuoti rankas prie įėjimo esančiu dezinfekciniu skysčiu. Jeigu negalite atlikti rankų dezinfekcijos, privaloma mūvėti vienkartines pirštines, kurias rasite prie įėjimo į vartotojų aptarnavimo salę. Privaloma laikytis kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo – kosint ir čiaudint burna ir nosis pridengiama vienkartinėmis servetėlėmis (panaudotas iš karto išmesti į šiukšlių dėžę). Jeigu neturite servetėlių, būtina kosėti ir čiaudėti į sulenktos alkūnės linkį. Laukiant kol Jus aptarnaus privaloma laikytis ne mažesnio kaip 2 metrų atstumo nuo kitų klientų ar darbuotojų.

Primename, kad bendrovės specialistai ir toliau teikia konsultacijas telefonu ir el. paštu, pagrindinius kontaktus rasite AB „Šiaulių energija“ tinklalapyje. Prašymus galite teikti el. paštu info@senergija.lt, jų formas rasite čia. Atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus ieškokite čia, jei nerasite Jums aktualaus, užpildykite pastarojo puslapio apačioje esančią klausimo formą.

Pasirūpinkime vieni kitais ir būkime sveiki!Paskutinį kartą redaguota: 2021-09-13