Kodėl verta rinktis centralizuotą šilumos tiekimą?

PATRAUKLI KAINA: Šiomis dienomis centralizuotas šilumos tiekimas, lyginant jį su kitais alternatyviais patalpų šildymo variantais, nebėra brangus. Atvirkščiai, vertinant pradines alternatyviems pastato šildymo būdams būtinas investicijas ir joms būdingą ilgalaikį atsipirkimą, centralizuotas šilumos tiekimas yra dėmesio vertas,  itin konkurencingas sprendimas, turintis ir kitų privalumų.
JAUKŪS IR ŠILTI NAMAI: Pasirinkdami centralizuotą šilumos tiekimą, Jūs užtikrinate, kad gyvenamoji aplinka nuolat būtų komfortiška – grįžtant Jūsų visada lauks šilti ir jaukūs namai.
SAUGU: Šilumai gaminti, esant centralizuotam šilumos tiekimui, butuose nenaudojami jokie degimo procesai, taigi nėra jokio  papildomo atviros ugnies ar sprogimo šaltinio, o atitinkamai ir jokio papildomo CO2 patekimo į gyvenamąsias patalpas. Jei gyvenamojoje vietoje nėra kamino, nėra papildomai skleidžiami dūmai, suodžiai, kietosios dalelės ir kitos kenksmingos medžiagos.
PATOGU: Centralizuotos šilumos vartotojams nereikia papildomai rūpintis tokiais dalykais kaip šilumos įrenginių priežiūra, remontas ir atnaujinimas – už Jus tai padarys profesionalai! Galite daugiau savo laiko skirti prasmingai ir Jums mielai veiklai.
GALIMYBĖ AUTONOMIŠKAI REGULIUOTI: Šiuolaikinės technologijos leidžia centralizuotą šildymą reguliuoti kaip ir autonominį, įrengus individualaus šilumos reguliavimo ir apskaitos sistemas.
VALSTYBĖS KONTROLIUOJAMA VEIKLA:  Centralizuotų šilumos tiekimo įmonių veikla yra griežtai kontroliuojama valstybės institucijų, ją riboja aplinkosaugos normatyvai, nuosekliai investuojama į priemones, mažinančias oro taršą degimo produktais.
TAUSOJAMA APLINKA: Klimato krizė yra globali problema, tačiau kiekvienas iš mūsų gali prisidėti prie jos sprendimo. Maždaug 75 proc. europiečių gyvena miestuose, kurie išmeta didžiąją dalį viso Europos  CO2 ir suvartoja didžiąją dalį visos energijos. Savo ruožtu didžiausia šio vartojimo dalis yra panaudojama šildymui ir vėsinimui. Tai reiškia, kad privaloma rasti būdų, kaip užtikrinti tvarų ir prieinamą šildymą ir vėsinimą mūsų miestuose!
Gera žinia yra tai, kad pasirinkę centralizuotą šilumos tiekimą, prisidėsite prie aplinkos tausojimo: šiuo metu net iki 80 procentų AB „Šiaulių energija“ per metus vartotojams tiekiamos šilumos yra gaminama iš atsinaujinančių išteklių. Iki 2012 m., prieš biokuro įdiegimą, bendrovės CO2 emisija buvo apie 100 tūkst. t per metus, po įvykdytų taršos mažinimo priemonių CO2 išmetimai sumažėjo iki 15 tūkst. t per metus.
Apie centralizuotai tiekiamos šilumos privalumus, siekiant sušvelninti klimato kaitos poveikį, žiūrėkite čia.
NUOLAT TOBULĖJAMA: Bendrovė lieka ištikima savo vizijai – patraukliausios paslaugų kainos, maksimalus patikimumas, minimali tarša. Jau eilę metų ji nuolat įgyvendina kitas pažangias investicijas, didinančias šilumos gamybos efektyvumą ir tiekimo patikimumą. Šiaulių siekis diversifikuoti energijos šaltinius centralizuotai tiekiamos šilumos gamybai, t. y. saulės energija, šilumos siurbliai, atliekinė energija, su bendrovės pagalba palaipsniui virsta tikrove. Vienas naujausių pavyzdžių, įrodančių, kad AB „Šiaulių energija“ koja kojon žengiame su Europa, diegdama novatoriškiausius sprendimus,  – 2020 m. bendrovės Tilvyčio katilinėje įrengta saulės šviesos energijos elektrinė.
KUR KREIPTIS: AB „Šiaulių energija“ specialistai maloniai kviečia naujus vartotojus nemokamai konsultuotis, įvertinant   kiekvieno konkretaus pastato galimybes prisijungti prie centralizuoto šilumos tiekimo tinklų. Ieškodami Jums patogiausio ir pigiausio šildymo varianto, būtinai įvertinkite centralizuoto šilumos tiekimo privalumus. Mielai atsakysime į visus su šiuo sprendimu susijusius, Jums rūpimus klausimus. Svarstančius galimybę prisijungti prie centralizuotos šilumos tiekimo sistemos konsultacijai kviečiame kreiptis į AB „Šiaulių energija“ el. paštu info@senergija.lt.
Paskutinį kartą redaguota: 2021-05-06

Turite klausimų? Neradote ieškomos informacijos? Rašykite mums. Norėdami gauti tikslų ir išsamų atsakymą į savo klausimą, BŪTINAI žinutėje nuodykite SAVO PAVARDĘ ir TIKSLŲ ADRESĄ.