Kodėl verta rinktis centralizuotą šilumos tiekimą?

Šiomis dienomis centralizuotas šilumos tiekimas, lyginant jį su kitais alternatyviais patalpų šildymo variantais, nebėra brangiausias. Atvirkščiai, vertinant pradines alternatyviems pastato šildymo būdams būtinas investicijas ir joms būdingą ilgalaikį atsipirkimą, centralizuotas šilumos tiekimas yra dėmesio vertas,  itin konkurencingas sprendimas, turintis ir kitų privalumų.

Centralizuotas šilumos tiekimas yra patogus vartotojams: jiems nereikia papildomai rūpintis tokiais dalykais kaip šilumos įrenginių priežiūra, remontas ir atnaujinimas. Šiuolaikinės technologijos leidžia centralizuotą šildymą reguliuoti kaip ir autonominį, įrengus individualaus šilumos reguliavimo ir apskaitos sistemas.  

Pasirinkę centralizuotą šilumos tiekimą, prisidėsite prie aplinkos tausojimo: šiuo metu net iki 80 procentų šilumos yra gaminama iš atsinaujinančių išteklių. Centralizuotų šilumos tiekimo tinklų veikla yra griežtai kontroliuojama valstybės institucijų, ją riboja aplinkosaugos normatyvai, nuosekliai investuojama į biokuro katilines, mažinančias oro taršą degimo produktais. 

AB „Šiaulių energija“ specialistai maloniai kviečia naujus vartotojus nemokamai konsultuotis, įvertinant   kiekvieno konkretaus pastato galimybes prisijungti prie centralizuoto šilumos tiekimo tinklų. Ieškodami Jums patogiausio ir pigiausio šildymo varianto, būtinai įvertinkite centralizuoto šilumos tiekimo privalumus, mielai atsakysime į visus su šiuo sprendimu susijusius, Jums rūpimus klausimus. Svarstančius galimybę prisijungti prie centralizuoto šilumos tiekimo sistemos konsultacijai kviečiame kreiptis į AB „Šiaulių energija“ el. paštu info@senergija.lt.

Paskutinį kartą redaguota: 2020-05-15