Naujienos Šilumos kaina AB „Šiaulių energija“ vartotojams – antroji mažiausia Lietuvoje

Šilumos kaina AB „Šiaulių energija“ vartotojams – antroji mažiausia Lietuvoje

2018.03.05

AB „Šiaulių energija“ vartotojams šalčiausiu laikotarpiu, kai šilumos poreikis didžiausias, taikomos šilumos kainos jau keletą metų yra pačios mažiausios iš visų didžiųjų Lietuvos miestų ir vienos mažiausių Lietuvoje. Ne išimtis – ir šis šildymo sezonas.

2017-2018 metų šildymo sezonas gyventojams Šiauliuose prasidėjo pernai spalio 4-6 dienomis, Šiaulių rajone – spalio 9 d.

2017 m. spalį, kaip ir prieš tai buvusius tris mėnesius, AB „Šiaulių energija“ vartotojams taikoma šilumos kaina buvo pati mažiausia tarp 50-ties Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos skelbiamų šilumos tiekėjų kainų. Bendrovė nuolat ieško galimybių sumažinti šilumos kainą, todėl džiugina, kai šios pastangos pasiteisina: šiemet sausį-kovą ji išliko antrąja mažiausia Lietuvoje ir mažiausia tarp didmiesčių.

Vadovaujantis Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos patvirtintos Šilumos ir karšto vandens kainų nustatymo metodikos nuostatomis, centralizuotai tiekiamos šilumos ir karšto vandens kainos perskaičiuojamos ir nustatomos kas mėnesį, priklausomai nuo kuro ir perkamos šilumos kainų.

Šilumos kaina AB „Šiaulių energija“ vartotojams nuo 2018 m. kovo 1 d. – 4,96 ct/kWh su 9 proc. PVM.

Primename, kad mokėjimų už šilumą dydžiui įtakos turi ne tik šilumos kaina, bet ir suvartotos šilumos kiekis, kurį lemia lauko oro temperatūra, o taip pat būsto plotas ir būklė (naujas namas, senas ar renovuotas).

« Atgal