Naujienos AB „Šiaulių energija“ – Lietuvos didmiesčių lyderis, tiekiantis vartotojams šilumą mažiausia kaina

AB „Šiaulių energija“ – Lietuvos didmiesčių lyderis, tiekiantis vartotojams šilumą mažiausia kaina

2019.01.28

Šilumos kaina AB „Šiaulių energija“ vartotojams vasarį bus mažiausia tarp penkių didžiųjų Lietuvos miestų. Tokia ji išlieka šį šildymo sezoną, nuo 2018 m. spalio. Tarp 50-ties Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos skelbiamų Lietuvos šilumos tiekėjų AB „Šiaulių energija“ šilumos kaina vasarį bus ketvirtoji tarp mažiausių. Nuo šių metų vasario 1 d. AB „Šiaulių energija“ šilumos kaina – 5,36 ct/kWh (su 9 proc. PVM).

Bendrovė nuolat ieško galimybių mažinti šilumos kainą. 2018 m. lapkričio 9 d. vykusio AB „Šiaulių energija“ valdybos posėdžio nutarimu, gavus Šiaulių miesto savivaldybės administracijos pritarimą, nuo 2018 m. gruodžio 1 d. iki 2019 m. balandžio 30 d. šilumos kaina, apskaičiuota teisės aktais nustatyta tvarka, mažinama 0,20 ct/kWh (be PVM) AB „Šiaulių energija“ pelno sąskaita. Tai leis bendrovės vartotojams, gyvenantiems ne tik Šiaulių mieste, bet ir Šiaulių rajone – Aukštelkėje, Kužiuose, Gruzdžiuose, Ginkūnuose, Kairiuose, Kuršėnuose ir Šilėnuose, sutaupyti apie 600 tūkst. eurų.

AB „Šiaulių energija“ tikslas – vartotojų šilumos poreikių tenkinimas jiems mažiausiomis sąnaudomis. Atkreipiame dėmesį, kad galutinė šilumos kaina priklausys nuo kuro kainų, kurios šį šildymo sezoną yra didesnės nei praeitą. Primename, kad mokėjimų už šilumą dydžiui įtakos turi ne tik šilumos kaina, bet ir suvartotos šilumos kiekis, kurį lemia lauko oro temperatūra, o taip pat būsto plotas ir būklė (naujas namas, senas ar renovuotas). Šį šildymo sezoną turėtų išlikti anksčiau pastebėtos tendencijos: mažiausiai už šildymą ir toliau mokės tvarkingi ir renovuoti namai.

« Atgal